Android Ortalama Vade Hesabı

By | 9 Ekim 2012
Android Ortalama Vade

Programın ekran görüntüsü
Samsung Galaxy Gio

Kısa bir zaman önce ilk Android uygulamam olan Kredi Hesaplama programını Google Play’e yüklemiştim. Şimdi de Android ile Ortalama Vade Hesaplaması yapabileceğiniz bir uygulamayı yükledim.

Ortalama vade, bir çok muhasebeci ve satış-pazarlama çalışanı için gerekli bir hesap tekniği. Böyle bir hesabı pratik olarak istediğiniz her yerde yapmak büyük bir kolaylık olacaktır. Program, belirlenmiş bir vade tarihine göre yapılacak ödemelerin (tarih x para) işlemine göre ağırlıklı ortalamasını almakta ve tüm ödemelerin ortalama vade tarihini hesaplamakta.

Sonuçlarla ilgili olarak şimdiye kadar onlarca kez test yapmış olmama rağmen olası bir hesap hatasını düşünerek, sonuçların hiç bir şekilde kontrol edilmeden finansal işlemlerde direkt olarak kullanılmamasını tavsiye ederim. Program verileri bilgi vermek amaçlıdır. Programın kullanımından dolayı oluşabilecek zararlarınızdan ben sorumlu değilim.

Programın kullanımı sırasında oluşabilecek her türlü hatayı bana iletirseniz süratle bunları giderilmesine ve herkes için faydalı bir hizmet oluşmasına katkıda bulunmuş olursunuz.

Umarım herkese yararlı olur.

Ortalama Vade Programını Android Marketten ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir